Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Kuřecí proužky pro psy i kočky

Odměňte svého čtyřnohého psího nebo kočičího mazlíčka za dobré chování a udělejte mu radost zdravou dobrůtkou. Kuřecí proužky s vysokým obsahem kuřecího masa jsou vhodné jako příležitostný pamlsek pro psy i kočky. 

Vepřová kůže jako pochoutka i pro posílení žvýkacího svalstva

Sušená vepřová kůže je nejen lahodná pochoutka, ale zároveň skvěle poslouží i pro posílení žvýkacího svalstva. Tento pamlsek je vhodný pro štěňata i psy seniory. Sušená klasika, jako je vepřová kůže, je bohatá na bílkoviny a stopové prvky. 

Kvalitní vepřové nožky plné cenných vitamínů a minerálů

Kvalitní sušené vepřové nožky jsou plné vitamínů a minerálních látek, takže si na nich pejsci nejen pochutnají, ale zároveň jsou také prospěšné pro jejich zdraví. Díky kvalitnímu sušení je zajištěn vysoký obsah cenných látek. Konzumace vepřových nožek přispívá k čistšímu chrupu, posiluje žvýkací svalstvo a blahodárně působí na střevní mikroflóru pejsků. 

Sušené hovězí dršťky – chutná a zdravá dobrota

Sušené hovězí dršťky jsou chutnou a zdravou dobrotou, kterou nepohrdne žádný z pejsků. Díky své výživové hodnotě jsou jednou z nejhodnotnějších pochoutek pro psy. Poslouží nejen jako dobrota za odměnu nebo rychlá svačinka, ale také jako zdroj zábavy. Obsahují spoustu vitamínů a stopových prvků. Tvrdá konzistenci sušených hovězích drštěk navíc čistí chrup.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store