Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Barevné přetahovadlo s proplétaným míčkem

Který hafan by nemiloval žvýkání pořádně pevného kusu lana? Barevné přetahovadlo s proplétaným míčkem je skvělým zdrojem zábavy. Tato hračka potěší malé i velké rošťáky. Taháním, kousáním a přetahováním se váš chlupatý mazlíček nejen zabaví, ale také příjemně unaví.  

Balónek na provazu pro nekončící dávku zábavy

Tenisáku ani nekonečnému aportování snad žádný pes neodolá, obzvlášť, pokud je připevněný na provazovém laně ve tvaru osmičky. Balónek na provazu zajistí všem pejskům nekončící dávku zábavy. Skvěle poslouží nejen k přetahování s páníčkem, ale také k nácviku aportu. 

Odolné přetahovadlo pro psy a štěňata pro posílení zubů

Odolné přetahovadlo pro psy a štěňata kromě hraní poslouží také k péči o zoubky vašich psích miláčků. Kousáním do lana totiž zuby sílí a zároveň je stírán zubní plak. Odolné přetahovací hračky v klasickém a pejsky i páníčky prověřeném tvaru jsou příjemné do tlamy, a navíc i něco vydrží. 

Přetahovadlo s tenisovým míčkem, které nebude chtít žádný hafan pustit

Hračky, které psy jen tak neomrzí? Tak to jsou různá přetahovadla, házedla a aportovací hračky, které si najdou využití nejen při venkovních hrách, ale i doma. Přetahovací hračka s tenisovým míčkem poslouží zároveň i jako házedlo a k nácviku aportování.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store