Pamlsky pro psy jsou skvělým doplňkem klasické stravy. Můžete je vašemu pejskovi dávat buď za odměnu při tréninku, nebo jentak pro zábavu. Je však potřeba myslet na to, že se jedná o zpestření stravy, nikoliv plnohodnotné jídlo…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Sušená klasika, která nikdy neomrzí

Sušená klasika potěší snad všechny pejsky a nikdy neomrzí. Skvěle se hodí jako menší svačinka nebo za odměnu. Kvalitní sušená šunka neobsahuje žádné konzervační látky a je ideální volbou pro všechna plemena, štěňata i dospělé psy. Ti si mohou pochutnat třeba na kuřecích proužcích, hovězím ohryzku, vepřové kůži a dalších dobrotách. 

Masové plátky a kostky

Masové plátky a kostky si díky šetrnému výrobnímu procesu zachovávají maximální poměr dokonale vyvážených živin. Pochutnají si na nich pejsci všech plemen a velikostí. Jako příležitostná masová pochoutka se hodí třeba kachní sendvič, chutné a výživné sušené sardinky nebo sušený filet.

Suchary pro malé i velké hafany

Mezi pamlsky pro psy nechybí ani suchary a psí sušenky pro malé i velké hafany. Jsou skvělou volbou pro zpestření stravy. Zaujmou nejen svojí miniaturní velikostí, ale také pestrými barvami. A kromě toho jsou navíc mimořádně chutné. A právě proto se jim nedá odolat.

Dentální pamlsky pro péči o zuby a dásně

Dentální pamlsky kromě toho, že si na nich malí i velcí psi pochutnají, zároveň také pečují o zuby a dásně. Dobrůtky v podobě šťavnatých masových pochoutek pejsky zabaví, přijdou k chuti a zároveň také stírají plak a omezují tvorbu zubního kamene. Vyzkoušejte dentální tyčinky s hmyzem nebo kolagenem, dentální zvířátka a spoustu dalších pochoutek.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store