Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
💥 Sleva -20% končí za d h m s
Sardinky s kuřetem 125g Ušetříte 20 Kč
Skladem
81 Kč 101 Kč

Masové mini kostičky jako lákavá pochoutka

Kočičím pamlskům žádný malý ani velký kočičák neodolá. Mini kostičky z vybraného masa jsou ideální volbou jako příležitostný pamlsek. Polaskají chuťové kočičí pohárky a váš mazlíček bude nejspokojenější na světě. 

Kombinace masa a ryby pro zmlsané kočičí jazýčky

Zmlsané kočičí jazýčky si pochutnají na dobrotách obsahujících kombinaci několika druhů mas nebo masa a ryby. Díky obsahu nenasycených mastných kyselin navíc i podporují zdravou kůži, srst a imunitní systém. Dokonale vyvážená chuť je základem úspěchu. Vaší malé šelmičce zajistí tyto kočičí pamlsky skvělý gurmánský zážitek.

Tyčinky a mini proužky pro radost i za odměnu

Šťavnatou a chutnou pochoutkou žádný kočičák nepohrdne. Získejte si ho kvalitní masovou dobrotou. Pro radost i za odměnu se hodí i lahodné tyčinky a mini proužky s obsahem hovězího, kuřecího, kachního nebo jiného masa. 

Kroužky a penízky plné kvalitního masa 

Tlapku na to, že si váš čtyřnohý mazlíček pochutná. Tenké křupavé, a přesto šťavnaté kroužky a penízky plné kvalitního masa jsou chutnou a voňavou dobrotou, po které se budou všechny kočky olizovat až za ušima. Díky šetrné metodě sušení je zachován kvalitní poměr důležitých živin a cenných látek.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store