Víte, co je potřeba zajistit, aby měl váš mazlíček vyvážený příjem živin k udržení správné hmotnosti, energie a těšilo ho dlouhé zdraví? V Nutra Nuggets to vědí!

Je to vysoce kvalitní superprémiová značka z USA specializující se na výrobu krmiv podle nejnovějších trendů. Receptury obsahují jen ověřené suroviny, vitamíny a minerály, výhradně kvalitní a vysoce stravitelné celozrnné obiloviny a proteiny. Tato kombinace zajistí vše, co váš mazlíček potřebuje.

Protože se značka se zaměřuje především na nutriční požadavky jedince, najdete v každém balíku od Nutra Nuggetspřesně vyváženou stravu, kterou váše štěně, aktivní a trénovaný pes nebo postarší pohodář ocení. Stačí si jen vybrat.

Krmiva Nutra Nuggets splňují přísné kontroly a testování. Výroba je kontrolována od vstupních surovin až po finální výsledek.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.