Švédský rodinný podnik Magnusson Petfood vyrábí krmivo výhradně z lokální produkce surovin, od dodavatelů ze svého okolí.

Všechny produkty této značky mají tyto společné znaky: kvalitní švédské ingredience v BIO kvalitě, kvalitní maso jako základ každého receptu a pomalé pečení v troubě. Díky této filozofii se krmivo svojí kvalitou vyrovná i světoznámým značkám.

Vybírat můžete ze dvou řad krmiv: Magnusson Meat & Biscuit a Magnusson Original. V každém balení najdete přírodní krmivo, bez umělých či chemických látek. Čerstvost a kvalitu dokazuje také kratší expirace, která u těchto výrobků dosahuje maximálně 10 měsíců. Dlouhé pečení při nízkých teplotch zachovává veškeré potřebné živiny, krmivo tak nenadýmá a je pro psy lehce stravitelné.

K výrobě je používána výhradně energie z vodních elektráren.Také obaly přihlíží k šetrné ekologii a všechny jsou plně recyklovatelné. Můžete si být tak jisti, že koupí švédského krmiva Magnusson Petfood pečujete také o planetu.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.