Jedinečné 100% přírodní produkty z lososa v podobě olejů bohatých na vitamíny. Zvýší chuť k jídlu vašeho mazlíčka, posílí jeho zdraví a rozzáří srst.

Výrobky Hofseth BioCare jsou vyrobeny o vysoké kvalitě i pro lidskou konzumaci, obsahují  Omega 3 mastné kyseliny a antioxidanty. Celý proces výroby je od vylovení ryb proveden během pouhé hodiny. Díky tomu je v produktu plně zachovaná kvalita a čerstvost všech živin. Během zpracování jsou použity extrakční technologie umožňující oddělení oleje za velmi nízkých teplot.

Společnost Hofseth BioCare se věnuje přírodnímu chovu norských lososů, ti jsou chováni v hlubokých studených vodách šetrné vodní farmy. Lososi jsou po vylovení zpracováváni kompletně celí, proto je tato výroba a produkce plně udržitelná. Pokud tedy hledáte nejčerstvější lososový olej, který je na trhu, pravě jste jej našli.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.