Krmiva Essential Foods byla vytvořena pro uspokojení chuťových buněk vašeho mazlíčka.

Britská krmiva jsou spojením venkovského životního stylu a kvalitních tamních plodin. Neobsahují žádné obiloviny, jsou tedy naprosto vhodná pro psy s alergiemi. Jedinečné ingredience v podobě daňků, pstruhů, kuřat, jehněčího nebo divočiny, to vše najdete v unikátních recepturách v obsahu až 65 %. Zbytek je doplněn o čerstvé ovoce, zeleninu, lečivé bylinky a semínka. V každém produktu naleznete tradiční chutě z divočiny a lokální produkce britských ostrovů.

Čím jsou receptury Essential Foods ještě jedinečné?

Je to princip optimalizace chování, tzv. BOF, podle kterého jsou produkty vyvinuty. Tímto principem je simulováno přirozené stravování pro každého psa, navíc je zahrnutý vysoký podíl masa připravovaného při nízké teplotě, aby byla zajištěna jeho perfektní výživová hodnota. Dle BOF je u psů i koček zajištěna také správná hladina cukru. Kombinace všech ingrediencí připomínající přirozenou kořist v divočině, od masa po lesní boule, semínka a bylinky, napomáhá rovnováze ve vývoji psa, a to jak v mentální, tak fyzické rovině.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.