Krmivo zaměřené na citlivé zažívání, kožní potíže i vysoce aktivní psí plemena.

Značka Diamond je rozdělena do několika speciálních řad, které jsou šité na míru různě aktivním i velikým psům. V každém balíčku najdete ingredience té nejvyšší kvality. Vybírat můžete ze základních řad Premium Adult a Hi-Energy, které obsahují vysoce stravitelné kuřecí maso a jsou určeny pro všechny typy plemen. Speciální poslání mají krmiva z řad Diamond Naturals, které jsou připraveny pro psy s citlivým zažíváním a velkou aktivitou. Řada Diamond Grain-Free je bezobilná verze. Třetí speciální řadou je veterinární krmivo Diamond CARE - zdravotní krmivo pro psy a kočky se specifickým zdravotním problémem.

Krmiva Diamond jsou založena na speciálních výzkumech a vyvinuta pro to, aby se každý psí i kočíčí mazlíček cítil celý život skvěle a mohl být aktivní. Najdete v nich vždy vyvážené živiny, vitamíny i minerály. Z bohaté nabídky vyberete jistě i pro ty nejnáročnější strávníky.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.