Lokální výrobky z českých regionů pro psy a kočky. Pokud chcete pro své zvířecí mazlíčky to nejlepší z tuzemní výroby, pak jste na správné adrese.

Věříme ve vysokou kvalitu českých surovin a tradičního českého zpracování předávaného z generace na generaci. Vysoký podíl českého masa v 70% je doplněno o zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej. Konzervy Bohemia Pet Food jsou tak plné výživných ingrediencí, vitamínů a minerálů. Navíc se produkty pyšní tím, že obsahují strikně jeden druh bílkoviny (jsou tedy "single protein").

V nabídce značky máme krmiva ze sušených přísad, to nejlepší ze syrové výživy BARF nebo granulovaných krmiv pro psy. Produkty Bohemia Pet Food jsou v souladu s tradicí, vychází však také ze sezónnosti jednotilvých ingrediencí pocházejících z celé České republiky.

Žádná položka

Prověřená kvalitaod roku 1937

Kvalita prověřená časem. Věnujeme se prodeji a distribuci holandských krmiv, které se na trhu objevili již v roce 1937. Naše granule získali certifikaci kontroly bezpečnosti, kvality potravin i certifikaci výrobní kvality.
IFS Food certifikát kvality

IFS Food certifikát kvality

Granule bardog získali certifikaci IFS Food kontroly bezpečnosti a kvality potravin.

GMP + certifikát výrobní kvality

GMP + certifikát výrobní kvality

Za dodržování nejpřísnějších norem a předpisů v celém výrobním postupu.

Rychlé doručení

Rychlé doručení

Veškeré zboží držíme skladem. Odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.

Více
100 % bezpečný nákup

100 % bezpečný nákup

Bezproblémová možnost výměny a vrácení zboží.

Více
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.