Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Voňavé dentální žebrované kosti

Voňavé a plovoucí dentální žebrované kosti jsou ideální volbou pro zábavnou dentální hygienu. Díky svému tvaru během hraní efektivní stírá plak ze zubů. Zajímavý tvar a různé barevné varianty zaujmou pejska na první pohled. Dentální kosti jsou vyrobeny z pevné gumy a jsou o 30 % lehčí než běžné gumové hračky.

Hladké voňavé kosti různých velikostí

Hladké voňavé kosti pro psy jsou dostupné v různých velikostech. Jsou tak skvělou volbou pro hafany různých plemen. Jsou vonící a plovoucí. Pomáhají omezovat špatné žvýkací návyky a pečovat o zdraví vašeho čtyřnohého mazlíčka. Kromě dentální péče navíc tyto kosti pro psy dokáží i skvěle zahnat nudu. 

Dentální hračka ve tvaru rybí kostry

Hafani různých plemen nepohrdnou ani dentálním kousadlem ve tvaru rybí kostry. Ta je dokonale pružná a ohebná, a kromě toho navíc ještě voní. Tento typ kousacích hraček umožní psům projevit své přirozené instinkty. 

Kousací dentální kartáčky

Kousací dentální kartáčky pro psy má několik různě tvarovaných výstupků a díky vhodnému tvaru efektivně stírá plak ze zubů. Výsledek jsou čisté a zdravé zuby i dásně. Žvýkání a kousání pejsky navíc uklidňuje. Hodí se na aportování venku nebo i na hraní do vody.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store