Konzervy pro psy se podávají buď samotné, nebo v kombinaci s granulemi. Pro psy jsou konzervy skvělou stravou, zejména díky vysokému obsahu masa. U nás si můžete vybrat z různých značek a různých druhů mas od hovězího, až po…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Masové konzervy obohacené o zeleninu nebo ryby

Dopřejte svému psímu miláčkovi kvalitní konzervy pro psy s vysokým obsahem masa, které mu dodají důležité vitamíny a minerály. Vyberte si z široké nabídky masových konzerv s různými příchutěmi a dodejte vašemu parťákovi prémiové krmivo vysoké kvality, které mu poskytne to nejlepší, co potřebuje pro zdravý a spokojený život.

Kvalitní masové konzervy pro psy obohacené o zeleninu nebo ryby nabízejí rozmanitější chutě oproti klasickým masovým konzervám. Díky této chutné a nutričně vyvážené kombinaci dostane váš pejsek to nejlepší pro své zdraví. Obsažený sodík a vápník se postarají o pevnější kosti, hořčík ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů.

Masové konzervy s bylinkami pro zajímavější chuť i lepší trávení

Šťavnaté a voňavé masové konzervy s bylinkami kromě důležitých vitamínů a minerálních látek nabízí také zajímavější a výraznější chutě. Kromě toho také obsažené bylinky působí blahodárně na trávení vašich čtyřnohých miláčků a pomáhají tak předcházet zažívacím obtížím.

Různé druhy mas i pro ty nejzmlsanější psí jazýčky

I ty nejzmlsanější psí jazýčky si přijdou na své. V sortimentu naleznete spoustu masových konzerv z nejrůznějších mas od hovězího, přes jehněčí, kančí, krůtí a kuřecí až po sobí maso. Jsou mimořádně chutné, vydatné a vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store