Kočky jsou od přírody masožravci, a proto pro své zdraví potřebují kvalitní živočišné bílkoviny. A právě námi prodávané konzervy jsou jejich skvělým zdrojem. Mají navíc skvělou chuť, a nemusíte se tak bát, že by nechutnaly mlsným…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Ideální volba pro milovníky ryb

Dopřejte své kočičce opravdovou pochoutku. Konzerva pro kočky s rybou potěší nejednoho malého tygříka milovníka ryb. Složení konzervy obsahuje vybrané ryby, které jsou bohaté na důležité omega-3 mastné kyseliny. Složení obsahuje i kvalitní obiloviny s obsahem zdraví prospěšné vlákniny.

Neodolatelné kombinace šťavnatých masíček

Kvalitní strava pro kočky hraje důležitou roli pro jejich zdravý vývoj. Bonusem navíc je to, když si mohou i pochutnat. Neodolatelnou kombinaci několika druhů šťavnatých masíček přináší kočičí konzervy s mixem krůtího a jehněčího masa, mixem masa a ryb nebo v dalších lahodných kombinacích, které udělají vaši kočičku šťastnější a spokojenější. 

Kvalitní suroviny s vyváženým poměrem živin

Konzervy pro kočky jsou vyrobené z kvalitních surovin obsahujících vyvážený poměr živin důležitých pro zdravý vývoj a celkovou pohodu. Díky složení tak kočičí rošťáci v konzervě dostanou přesně to, co potřebují pro zdraví, krásnou a leskl srst a vitalitu.

Praktické kapsičky pro všechny kočičky

Kocouři a kočičky si pochutnají i na praktických kapsičkách pro kočky. Tyto kapsičky v želé obsahují velký poměr kvalitního masa různých druhů, obiloviny, vitamíny a minerály. Díky měkké konzistenci se příjemně konzumuje, takže si na této lahůdce kočky určitě pochutnají.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store